Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

De jurk met honderd zakken

borduitboekaan 12 oktober 2025
Lucy en haar tante Augusta maken de mooiste jurken van de wereld! De jurken zijn wereldberoemd. Wat de jurken zo bijzonder maakt? Het zijn jurken met zakken! Iedere kleuter zal beamen dat zakken noodzakelijk zijn in het dagelijks leven, je stopt er namelijk de hele wereld in! Zo zijn dan ook de jurken uit de Wereldberoemde Boetiek, ze passen precies bij de persoon die ze koopt. En in de zakken past dan precies datgene wat de drager erin wil stoppen. Op een dag komen twee mensen de winkel binnenlopen, ze zijn zo enthousiast over de jurken dat Lucy wordt uitgenodigd voor een modeshow. Lucy gaat meteen aan de slag om de meest bijzondere jurk ooit te maken. Zal het haar lukken om zichzelf en alle jurken te overtreffen?

Een mooi prentenboek dat menig kleuter aan zal spreken. De illustraties zijn zo mooi, een genot om samen te bekijken. Het verhaal is geschreven op rijm en leest daarmee erg prettig voor. Superleuk om daarna samen door te praten over wat de kinderen zoal in hun zakken meenemen. Of om samen outfits te bedenken, vervolgens in elkaar te knutselen en een modeshow te houden!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van borduitboekaan

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Matthew’s vriend wordt door een stalker bedreigd. Als er meerdere moorden worden gepleegd, lijken deze met dezelfde stalker verband te houden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.