Lezersrecensie

Maak kennis met Fred, een eigenwijs hert!


borduitboekaan borduitboekaan
20 apr 2022

Fred is een eigenwijs hert en woont in het bos. Op een dag wandelt hij bij boswachter Anton naar binnen. Deze zit er wat verloren bij. Tot Freds grote verbazing viert Anton zijn verjaardag. Daar heeft hij nog nooit van gehoord. Een dag waarop je blij bent dat je geboren bent, nou.. Anton ziet er niet bepaald blij uit.
Dat heeft een reden, er is namelijk niemand die voor hem een feestje heeft georganiseerd. Fred laat zich dit geen twee keer zeggen en probeert een verjaardag te organiseren voor Anton. Inclusief een echt kado, ook zoiets waar Fred nog nooit van heeft gehoord. Na een korte uitleg begrijpt hij dat een kado een ding is. Iets dat Anton niet heeft, maar wel wil. Het vinden van een goed kado blijkt nog niet zo makkelijk.

Een prentenboek voor de wat oudere kinderen, die de humor kunnen waarderen. Van Fred zijn nog meer boeken verschenen: Evert-Jan, een poepvlieg met smetvrees, Pluis is het zat en Fred het (heel erg eigenwijze) hert.

Reacties

Meer recensies van borduitboekaan

Boeken van dezelfde auteur