Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Juf Braaksel en de verschrikkelijke klopgeest

borduitboekaan 06 oktober 2025
Het meest verschrikkelijke wat zou kunnen gebeuren wordt werkelijkheid. Juf Braaksel wordt de nieuwe minister-president! En haar nieuwe ministers, je raadt het al: Greta Granaat en Alie Cyaankali!

Voor de kinderen is dit een regelrechte ramp, zij weten wat Braaksel van plan is. Het verbieden van alles wat leuk en fijn is! Terwijl hun ouders denken dat ze juist heel veel voor de kinderen wil doen.

Lotte, Thijs, Milou en Lucas laten het er niet bij zitten en komen in actie. Middenin de nacht sluipen ze hun huis uit om juf Braaksel de stuipen op het lijf te jagen. Zal het ze lukken om haar weg te jagen? Of in elk geval haar plannen te dwarsbomen?

Je leest het allemaal in dit nieuwe, spannende deel in de serie over Juf Braaksel! Dit is alweer het achtste deel, geschreven door Carry Slee met illustraties van Iris Boter.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van borduitboekaan

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Matthew’s vriend wordt door een stalker bedreigd. Als er meerdere moorden worden gepleegd, lijken deze met dezelfde stalker verband te houden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.