Meer dan 7,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een prachtig verhaal, een sterk debuut

Cecile0203 22 april 2024
Op de kaft zat een sticker waarop stond dat dit boek beter is dan 'Daar waar de kreeften zingen'. Ik weet dat niet, want dat boek heb ik (nog) niet gelezen, al heb ik wel de film gezien. En ik vind dat soort aanbevelingen ook altijd flauwekul, waarom altijd het ene boek vergelijken met het andere?

In ieder geval, ik heb genoten van 'Ga als de rivier', een boek dat ik in één middag heb uitgelezen. Het verhaal gaat over een meisje dat in 1949 verliefd wordt op een jongen die haar de weg vraagt, en die verliefdheid heeft vergaande gevolgen voor beiden. Meer wil ik er niet over zeggen, ga het gewoon zelf lezen en geniet van dit bijzondere verhaal.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Cecile0203

Gesponsord

De ijzersterke nieuwe roman van de auteur van de moderne klassieker De overlevenden! Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.