Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Gelezen door Hanneke

Dekker vd Vegt 22 maart 2022 Boekverkoper
De reis van haar leven is een schitterend verhaal waarin je uren wordt meegenomen in de wereld van Maria Sibyll Merian (1647-1717). Het is een biografie, het is geschiedenis, het is biologie en aardrijkskunde en het is een liefdesgeschiedenis. Zij wilde informeren over de natuur, de flora en fauna, Europees en continentaal en is daarvoor geen enkel gevaar uit de weg gegaan. Dit is een prachtig boek over een sterke vrouw wiens durf geen grenzen kende en die haar tijd ver vooruit was.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Dekker vd Vegt

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.