Lezersrecensie

Pakkend vanaf de eerste pagina.


Elise Elise
2 mrt 2024

Diep meer gaat over het heden en het verleden waarin Nederland, Indonesië en de Languedoc centraal staan.
De levensverhalen van de hoofdpersonen Aniane en Rosalien zijn pakkend vanaf de eerste pagina tot het einde. Ik betreurde dat het boek uit was. Ik was graag nog langer in de levens van Aniane en Rosalien gebleven! Deze personages zijn zeer aansprekend.

Interessant om naast het leven van de hoofdpersonen ook over de geschiedenis van Indonesië en Nederland te lezen. Deze combinatie maakt het een prachtig boek.

Ik heb alle boeken van Lucinda Riley met veel plezier gelezen, soms vond ik deze wat te gedetailleerd. Diep meer heeft wel dezelfde stijl maar niet die gedetailleerdheid en boeide me van begin tot eind.

Reacties

Meer recensies van Elise

Boeken van dezelfde auteur