Lezersrecensie

Thrillerdebuut met potentie


EraRichmenEric EraRichmenEric
30 mrt 2023

Verborgen Verleden is de debuutthriller van Cynthia Poen-Stam en het schrijven in dit genre gaat haar goed af. Het boek leest door de veelal korte zinnen en prettige schrijfstijl heel vlot en door de nodige details die worden gegeven, wordt alles heel beeldend geschreven.
Juul wordt als hoofdpersoon knap neergezet. Ze maakt niet alleen goede keuzes en dat maakt haar tot een realistisch personage. Ook de manier waarop haar stalker in beeld komt, is mooi (weliswaar naar mijn smaak soms wat te nadrukkelijk) gedaan.
Het boek dat zich aanvankelijk als een roman laat lezen ontpopt zich gedurende het verhaal door de opbouwende spanning tot een heuse thriller, waarbij het verborgen verleden langzaam wordt prijsgegeven.
Natuurlijk is er een hier en daar een kanttekening te plaatsen (hetgeen soms ook een kwestie van smaak is), maar voor mij geldt dat Cynthia Poen-Stam met Verborgen Verleden laat zien zeker potentie te hebben in het thriller genre.

Reacties

Meer recensies van EraRichmenEric

Boeken van dezelfde auteur