Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Adembenemend

Femkebijma 26 december 2019
Als de nacht eindigt heb je uit zodra de nacht eindigt. Het boek gaat over Lya Marlow. Lya Marlow en haar dorp denken dat de zon hen verbrandt, daarom leven ze in de nacht. Op een dag loopt Lya samen met haar beste vriendin Gwen en vriendin Carli weg van het dorp. Onderweg komen ze Walter en Devan tegen.

Ik vond het een ontzettend goed en mooi boek, omdat de auteur het heel mooi beschrijft. In het boek gebeuren allerlei dingen die je vantevoren niet zag aankomen wat het ook een goed boek maakt.

Reageer op deze recensie

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.