Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Echt een aanrader!

Ha17 28 maart 2020
Vandaag las ik Skoftig – het thrillerdebuut van Marleen Hartog in een keer uit.

Een verhaallijn met onverwachte verbanden en onvoorziene gebeurtenissen. In ieder hoofdstuk neemt het verhaal een andere wending. Diep weggestopte geheimen, ontvoering, moord en zelfdoding het heeft allemaal met elkaar te maken. Heerlijk onvoorspelbaar!

Het boek leest als een trein, je moet het gewoon uitlezen.

Echt een aanrader!
 

Reageer op deze recensie

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.