Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

onder de indruk

heuvelleen 30 oktober 2024
Het was voor mij de eerste keer dat ik een boek van Richard Osinga las. Het was een heel interessante leeservaring. Zo eentje die blijft hangen en waarover je wil praten. Wat dit boek zo interessant maakt zijn de verhaallijnen die zo knap in elkaar passen. Het ene leven heeft invloed op het andere. En daarbij staat in dit boek een 'eenvoudige' munt centraal. Vanuit alle perspectieven maakt de zoektocht naar deze munt het leven kapot. Daarbij heeft het 'onrustige' leven in Congo me wel wat bij de keel gegrepen. Dan heb ik het vooral over de gewetenloosheid van de kindsoldaten. Deze roman blijft hangen!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van heuvelleen

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.