Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Schrijfheld

Hyke 14 april 2024
Prachtig boek. Prachtige taal. Blij, rauw en rouw, grappig, avontuurlijk, vriendschap en romantiek, ruzie en onbegrip, rangen en standen, hoopvol en een belangrijk stuk historie. Zeker gezien de actualiteit. Ik ben van 1976, opgegroeid met schrijfhelden als Thea Beckman en Jan Terlouw. Anna Woltz hoort daar nu bij, ondanks mijn leeftijd. Top boek!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Hyke

Gesponsord

Een weelderige zomerse bruiloft in een luxe hotel aan zee wordt verstoord door de veertigjarige, pas gescheiden Phoebe. Voor ze het weet is ze bruiloftsgast tegen wil en dank. 'Scherp, geestig en een genot om te lezen.'

Om haar baan als video producer te redden, gaat Katie in zee met reddingszwemmer Hutch. Het enige probleem? Ze kan niet zwemmen. Wat begint als een leugentje om bestwil verandert al snel in een web van bedrog.