Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

De ex

Irene de Boer 13 januari 2021
Zeer teleurstellend. Op geen enkele manier geloofwaardig. De hoeveelheid herhalingen van situaties is adembenemend. Typisch vrouwelijke sensatiezucht. Begrijp niet dat de inhoud ook maar enigszins aantrekkelijk kan zijn voor de lezer, als van af het allereerste begin al duidelijk is, dat enige vorm van spanning ontbreekt.
Misschien een boek voor vrouwen. De plot is geen plot. Een miezerig construct, meer is het niet.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Irene de Boer

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.