Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Toch nieuwsgierigheid gewekt

JAF8 20 november 2023
IJshart van Jamie Littler ⭐️⭐️⭐️. Het duurde even voor ik “in het verhaal kwam”, maar op het moment dat Ash vanuit de kleine nederzetting samen met Tobu op een handelsslee rond gaan reizen kwam ik lekker in het boek.
De wereld waarin Ash leeft is bedekt met sneeuw en ijs. Er leven allemaal gevaarlijke water- en ijsmonsters in het wild. Omdat zijn ouders reisde op een handelsslee, hebben ze Ash in de nederzetting als baby achtergelaten. Samen met Tobu gaat hij op zoek naar zijn ouders. Dit is deel één van de serie IJshart. Ondanks drie sterren ga ik wel deel 2 en 3 lezen. Ik ben toch wel benieuwd hoe het verder gaat met Ash.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van JAF8

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.