Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Recensie Het verhaal van Mooi Meisje

jcdlwvr 01 mei 2012
Maar 2 sterren voor een boek wat mooi van start ging. Het verhaal zakte alleen heel snel in. Het is vanuit verschillende perspectieven geschreven en vooral de stukken van Homan vond ik taaie kost. Ik heb even overwogen om het boek boek niet uit te lezen, maar heb toch doorgezet. Aan het eind werd het wel weer iets beter, maar ik ben absoluut niet geraakt door dit boek. Eigenlijk 2,5 duimpjes, maar rond het af naar beneden. Gauw vergeten dit boek!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van jcdlwvr

Gesponsord

Als François de bewusteloze, mysterieuze Elsa aantreft, besluit hij haar te verzorgen. Geleidelijk aan geven ze hun geheimen aan elkaar bloot. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.