Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Bonbons als ontbijt

Het boek vind ik wel een aanrader. Het las vlot, was makkelijk geschreven. Het boek zou zich perfect in onze tijd kunnen afspelen, wat wel leuk is om te lezen. Ik zou het echt aanraden, zeker aan mensen die dichtbij iemand staan die zo een stoornis hebben. Ook vond ik het boek er aantrekkelijk uitzien. Vind het altijd wel fijn als de kaft ook leuk is om naar te kijken.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Kimberley schelfaut

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.