Lezersrecensie

Kamer 706


Lees_a_lot Lees_a_lot
1 apr 2026

Hm..
Mooi verhaal, goed over nagedacht en de stukken zitten goed.
De spanningsboog zakt tijdens het verhaal, maar verlegt zich naar andere onderwerpen.
Een verhaal ín een verhaal.

Ik bleef verweesd achter na het laatste punt, maar als ik het slotwoord van de schrijver las klikte het in mijn hoofd.
Alles is liefde.
Liefde is alles.

En je beseft het op tijd, te laat, op goede en slechte momenten.

Het gaat om Kate & haar verhaal, haar liefde, twijfel, plotse besef & haar eindzin.
Haar verhaal in het verhaal.

En neen! Je mag niet achteraan het boek beginnen.

Ow, mag ik zeggen wat me stoorde?

  • de cover klopt niet
  • de naam van Kate haar man in Vic. In quasi elke zin waarin zijn naam wordt vermeld, lijkt het alsof ze de spatie vergeten waren tussen de voorgaande letter en de V van Vic. Soms was er wel ruimte. Misschien was het het lettertype. Maar Vic heeft me gestoord, zijn eerste letter toch. Niet de schat zelf 🫶🏻
    VicVicVic 😉😅

📌 korte inhoud
In Kamer 706 van Ellie Levenson moet Kate, opgesloten in een hotelkamer met haar minnaar, vechten voor haar leven en haar huwelijk.

Om haar geestelijke gezondheid te behouden naast haar drukke leven als moeder en echtgenoot, neemt Kate in Kamer 706 eens in de paar maanden een aantal uren om naar bed te gaan met een andere man. Zo leidt ze een gelukkig leven.

Totdat Kate tijdens een van die rendez-vous de televisie aanzet en ontdekt dat het hotel in Londen waar ze op dat moment verblijven, wordt overvallen. Ze beseft dat niets ooit nog hetzelfde zal zijn.

Ze zou nu thuis moeten zijn, bij haar man Vic en hun kinderen, alsof er niets gebeurd is.
Maar ze zit vast op de verkeerde plek, met de verkeerde man. Alles wat ze wilde verbergen, dreigt onthuld te worden. Wat als ze niet levend thuiskomt?

Eén ontrouwe keuze kan alles vernietigen: haar huwelijk, haar familie en haar toekomst. Kamer 706 volgt het gecompliceerde verhaal van een vrouw die geconfronteerd wordt met haar eigen keuzes en de gevolgen voor de toekomst; als ze de dag overleeft tenminste.

‘Ik ben verliefd op deze briljante roman.’ Sarah Jessica Parker

Reacties

Meer recensies van Lees_a_lot

Boeken van dezelfde auteur