Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

inspirerend

Linda Geijtenbeek 12 oktober 2025
Na het lezen van zijn vorige boek ´de zin van het leven´, was het ik zeer benieuwd naar zijn nieuwe boek, ´idealen`. Hierbij werd ik niet teleurgesteld. Het is een toegankelijk, goed te lezen boek in behapbare stukken. Het leert je dat grote of kleine idealen, bij kleine of grote acties, kleine of grote resultaten op kan leveren. Ook andersom Voor jezelf als voor een persoon of dier of zelfs in groter geheel. Het is een hoopgevend en motiverend boek, wat eigenlijk iedereen zou moeten lezen, juist in deze tijd. Een cadeautje vond ik de boekentips na ieder hoofdstuk!

Reageer op deze recensie

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.