Lezersrecensie
Goed boek
Multinational Joop:
Gemengde gevoelens gaat over Joop die sinds 1980 in Azië werkt als een directeur voor multinationals. Hij heeft veel dingen meegemaakt. Vooral over relaties van westerse expats met vaak veel jongere lokale schoonheden. Helaas ontwikkelt de verwachte romantische relatie zich niet altijd zoals gehoopt. Dit leidt niet alleen tot teleurstelling, maar zelfs tot geldelijk verlies en dood. Natuurlijk gaan gemengde relaties ook vaak goed, maar daar kan je geen interessant verhaal van maken, volgens Joop.
Relaties:
In dit boek blikt Joop echt op relaties. Niet als een therapeut maar meer als mens en hoe je gemengde relaties kunt laten slagen. Hij vertelt veel over Azië en heeft er kennelijk echt veel ervaring mee. Hij schrijft erg goed. Ik vond het erg prettig om het boek te lezen. Ik ben echt gek op boeken over gemengde relaties. In de praktijk zie je dat deze huwelijken en of relaties niet vaak slagen. Zo maakte ik laatst nog in mijn omgeving mee dat een vriendin van mij gaat scheiden na 10 jaar huwelijk en 17 jaar samen zijn. Dat is erg, maar soms ook goed. Je groeit soms uit elkaar. Als het maar geen vechtscheiding wordt.
Vlotte pen:
Joop beschikt over een vlotte pen. Ik vond zijn boek erg goed geschreven. Ik vond dit boek erg leuk. Ik denk ook dat veel mensen mijn mening zullen delen na het lezen van dit boek.