Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Recensie Drift

Margreet 12 juli 2010
Een heerlijk boek voor een paar uurtjes ontspanning. Ik had het wel iets spannender verwacht. Het verhaal had een lange aanloop waarin het aftasten plaatsvond van Nora en Patch. Ze voelen zich direct tot elkaar aangetrokken maar is hij de good guy of the bad guy. Een romannetje maar dan met een thriller element.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Margreet

Gesponsord

Terwijl Emmy probeert de raadsels op te lossen die door twee verdwenen tienermeisjes zijn achtergelaten, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Elke tiener heeft geheimen, maar wie zou ervoor willen moorden?

Twee zussen groeien op in de meedogenloos snel veranderende miljoenenstad Singapore met de hoge verwachtingen van hun moeder. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs