Lezersrecensie

Michiel Vermeire-339 over A staat voor Alibi


Michiel Vermeire-339 Michiel Vermeire-339
13 mrt 2014

Het verhaal gaat over een dame die jaren onschuldig in de gevangenis heeft gezeten voor moord op haar man Laurence Fife. Hij was een advocaat gespecialiseerd in echtscheidingen. Nadat de vrouw vrijkomt, vraagt ze aan privé-detective Kinsey Millhone om de hele zaak te onderzoeken en de echte moordenaar te vinden.
Ik heb dit boek gekozen omdat het me interessant leek en ik ook al verschillende boeken had gelezen van Sue Grafton.
Wat het me meest beviel aan het boek was hoe ze de spanning in het boek opbouwde om uiteindelijk de werkelijke moordenaar te achterhalen.
Wat ik ook sterk vond, is de verklaringen van de verschillende getuigen met wie Laurence heeft samen geleefd. Ook de vrouw die vier dagen na hem was vermoord op dezelfde manier deed de spanning ten goede. Zo kan je de moord zelf reconstrueren en achterhalen wie de dader was.
Het boek leest zeer gemakkelijk en is vlot te begrijpen, het is zeker de moeite waard om het te lezen.

Reacties

Meer recensies van Michiel Vermeire-339

Boeken van dezelfde auteur