Lezersrecensie

In één woord geweldig


Ragnhild23 Ragnhild23
28 mrt 2022

Wow, wat is dit boek goed geschreven. Bijna in één adem uitgelezen (het is een echte pageturner). Spannend, een tikje rauw, maar bovenal een boek met een belangrijk -én zeer actueel- thema namelijk verkrachting en vrouwenhaat.

Als lezer volg je twee vrouwen, Joan en Jaimy (nichtjes van elkaar). Beiden hebben heftige dingen meegemaakt en maken nog steeds nare dingen mee met bepaalde mannen in hun leven. Op hun eigen manier proberen ze om te gaan met het verleden en heden en hebben op een zekere manier van steun aan elkaar (zeker als er een verhaallijn hun beide levens kruist).

Het boek is niet bedoeld voor mensen die normaal gesproken "zoetsappige romans" lezen, want de scènes zijn zo levensecht opgeschreven dat het soms letterlijk kippenvel oplevert. Het is net alsof je bijna als toeschouwer aanwezig bent, zo realistisch voelt het schouwspel aan.

Kortom van mij krijgt dit boek gewoon een dikke 5 sterren.

Reacties

Meer recensies van Ragnhild23

Boeken van dezelfde auteur