Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Cockleberry bay

rankje1974 09 januari 2021
Ook weer dit laatste deel is weer een genot geweest om te beluisteren.
Vanaf deel een voelde ik me al aangetrokken tot de gemeenschap. Het is zo geschreven of je er zelf woont. De leuke en minder leuke dingen die voorkomen in je leven. Heel herkenbaar. Het zijn boeken met een lach en een traan.
Een echte aanrader, maar begin wel bij het eerste deel.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van rankje1974

Gesponsord

Een weelderige zomerse bruiloft in een luxe hotel aan zee wordt verstoord door de veertigjarige, pas gescheiden Phoebe. Voor ze het weet is ze bruiloftsgast tegen wil en dank. 'Scherp, geestig en een genot om te lezen.'

Om haar baan als video producer te redden, gaat Katie in zee met reddingszwemmer Hutch. Het enige probleem? Ze kan niet zwemmen. Wat begint als een leugentje om bestwil verandert al snel in een web van bedrog.