Lezersrecensie

Opnieuw lezen


Rija71 Rija71
30 mrt 2024

Ben het boek.nu voor de tweede keer aan het lezen.Ben blij dat ik het de eerste keer heb gelezen voor het verfilmd werdt.Door het te lezen vorm je toch een eigen beeld van de personen en die is altijd anders dan op beeld is toch weer een interpretatie van regisseur
. Het is zoals een aantal aangeeft inderdaad een dik boek maar heb daar zelf geen problemen mee. De eerste keer wel moeilijk om boek weg te leggen dat is nu met 2e keer lezen makkelijker en omdat er zoveel in gebeurt was ik toch wat dingen vergeten dus blijf je nieuwsgierig naar vervolg.
Mooi om zo een stukje mee te krijgen over de geschiedenis. Heel begrijpelijk het dillema van slavernij gezien uit ogen van de 20 eeuw tegenover die van toen.

Reacties

Meer recensies van Rija71

Boeken van dezelfde auteur