Lezersrecensie
Tussen de dagen
Ik vond het een leuk en interessant boek. De twee verhaallijnen spelen zich af in een compleet verschillende tijd. De afwisseling tussen deze verhaallijnen maakt het verhaal extra boeiend, omdat je telkens benieuwd bent hoe beide verhalen verdergaan. Daardoor blijft het boek spannend en wil je blijven doorlezen.
In het begin kan het verhaal misschien wat langdradig aanvoelen, omdat de personages en de situatie rustig worden opgebouwd. Toch is dat zeker de moeite waard, omdat je daardoor de personages en hun situatie beter leert kennen.
Beide verhaallijnen hebben hun eigen sfeer en thema’s. De schrijfstijl is daarnaast erg vlot. De auteur voegt veel details toe, waardoor je je de situaties en omgevingen goed kunt voorstellen en nog meer in het verhaal wordt meegezogen.
Uiteindelijk worden de twee verhaallijnen op een mooie manier met elkaar verbonden, wat voor een sterk einde zorgt.
Kortom, het is een erg meeslepend boek waar ik maar geen genoeg van kon krijgen. Zeker een aanrader!