Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Fijne weglezer

Saskia 14 april 2017
Circus Cesaria mocht ik van Sanne alvast voor lezen, waarvoor mijn dank! Het heeft een prachtige cover, zeker een boek wat ik in de boekwinkel ook zou oppakken en waarschijnlijk had ik het ook gekocht, want een verhaal wat zich in het circus afspeelt spreekt mij erg aan.

Het verhaal pakt direkt vanaf de eerste bladzijde, ondanks dat het wat traag voort kabbelt. Noah leeft na een tragische gebeurtenis in zijn leven op drank en drugs. Wanneer hij op een dag wakker wordt in het circus word hem een baan aangeboden door Cesar. Hij pakt deze aan en merkt al snel dat hij niet de enigste is in het circus met een traumatisch verleden.

Je voelt in het gehele verhaal de samenhorigheid onder elkaar als een echte familie. Noah raakt geïntrigeerd door Emily, het meisje waar hij een camper mee deelt. Vanaf hfd. 8 lezen we meer over het verleden van Emily en vanaf dan boeit het mij enorm en wil ik alleen nog maar doorlezen. Langzaam brokkelt het masker van Emily af...

Ik vond Circus Cesaria een fijne weglezer. In het verhaal had voor mij wel iets meer tempo in gemogen. Het einde had ik liever anders gezien, daarin ben ik wat teleurgesteld, maar dit zal voor iedereen anders zijn.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Saskia

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.