Meer dan 7,0 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Heerlijke vibe in de boekwinkel, maar minder fijne personages

Thera 03 december 2025
Mijn mening is wat verdeeld over dit boek. In het begin werden de twee zussen als vreselijk irritante personages neergezet. Zeker het hoofdpersonage maakte een positieve ontwikkeling door in het boek, maar helaas was de toon wel gezet en bleef ik me wat irriteren aan het kinderachtige gedrag. Hoe de vibes in de boekwinkel en winkelstraatjes werd neergezet maakte alles goed. Daar heb ik echt van genoten! 2,5 ster, afgerond naar boven. Ik twijfel nog even of ik deel 2 ga lezen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Thera

Gesponsord

Claire’s nieuwe leven wankelt wanneer haar verleden zich opnieuw aandient, en de zoektocht naar haar verdwenen zusje onthult een waarheid die gevaarlijker is dan elke leugen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.