Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Minder leuk dan de andere boeken van Fortune

Thera 19 augustus 2025
2,5 ster, naar boven afgerond, omdat het beter werd aan het einde en de fijne schrijfstijl van deze schrijfster. Ik heb echter meer genoten van de andere twee boeken van haar. In dit boek komen we in deel 1 van de ene stomende seksscène naar de volgende (elke zomer werd immers niet anders), waarbij dit geheim gehouden moest worden. Vervolgens had de vriendin van de hoofdpersoon later een ander geheim waarover ze niet wilde praten, maar wel eiste dat men voor haar klaar stond. Kortom, ik heb me zitten irriteren aan deze twee dames met kinderachtig gedrag, waardoor het moois in het boek wat werd ondergesneeuwd. Op het laatst maakten Lucy en Felix toch ineens een zeer volwassen keuze, wat minder geloofwaardig overkwam door het karakter dat van Lucy al eerder totaal anders was geschetst. Toch was het laatste deel fijner om te lezen, misschien heeft de schrijfster de groei naar volwassenheid willen neerzetten, dat zou een verklaring kunnen zijn.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Thera

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.