Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Tom Bals-4516 13 mei 2014
Ik ben dol op psychopaten of seriemoordenaars, nu ja, in boekvorm toch. En met dit boek kwam ik dan ook ruimschoots aan mijn trekken. Het leest als een trein, is spannend van begin tot eind en zet je geregeld op het verkeerde been, precies wat een thriller nodig heeft om mij te boeien. Op de achterflap staat een verwijzing naar Hannibal Lecter en qua sfeer zit dit boek inderdaad op dezelfde golflengte, al moet Hayder zeker niet onderdoen voor haar collega Thomas Harris. Een huiveringwekkend goed boek!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Tom Bals-4516

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.