Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Deel 20 uit de Harry Bosch serie

Tons Fleuren 31 december 2018
Ik heb ze niet allemaal gelezen en heb daar nu eigenlijk spijt van. Wat een geweldig verhaal weer. Harry is inmiddels ontslagen bij de LAPD en werkt als vrijwilliger bij het plaatselijke (Hollywood) politiebureau. De zaken die hij daar moet oplossen zijn echter net zo aangrijpend en worden ook net zo vakkundig opgelost, het levert alleen minder vreugde op voor Harry dan hijzelf had gehoopt.
2

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Tons Fleuren

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.