Lezersrecensie

Dreamland Billionaires


xlishartje xlishartje
14 mrt 2023

Hoeveel ik ook van deel 1 heb genoten deel 2 heeft dat dan toch weer overtroffen voor mij. Terms and conditions is minder spicy dan The fine print, maar er zit veel meer spanning tussen de hoofdpersonages Iris en Declan. Hierdoor moest ik steeds nog een hoofdstuk verder lezen. Je weet wat je wilt dat er gaat gebeurt maar als het dan gebeurt is het beter dan je durfde te dromen.

Iris is een sterke vrouwelijke hoofdpersonage die zeker wat mee heeft gemaakt in haar leven maar niet van opgeven houdt. Declan is de oudste broer van de dreamland billionaires en heeft zijn hele leven al de druk op zijn schouders gevoelt. Iris als zijn assistent is de eerste die de druk van zijn schouders een beetje weg kan halen. Ze kennen elkaar door en door wat voor leuke situaties zorgt. Hoe iedereen bang is voor Declan durft Iris wel tegen hem in te gaan. Deze strijd heen en weer zorgt voor de perfecte seksuele spanning.

Een fake marriage tussen een assistent en haar baas die voor de buitenwereld echt moet lijken. Een trope waarvan ik niet wist dat ik hem zo leuk zou vinden!

Reacties

Meer recensies van xlishartje

Boeken van dezelfde auteur