Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Zo slecht dat ik er een Hebban-account voor aanmaakte...

yvovro 10 december 2024
Spijt van deze aankoop. Een echte afrader.
Als ik 1 van de 10 dagen kan (glim)lachen, heb je het gehad. En dan zijn de blaadjes nog wel dubbelzijdig gebruikt.
Voor de taalvirtuoos die hij is, hadden er meer goede grappen in moeten zitten zoals zijn 'fahrradsel', een Duits raadsel waarbij de oplossing altijd een fiets is.

Het is nu december, blij dat ik er bijna doorheen ben. Op Bol.com lees je van veel mensen dat ze de kalender begin dit jaar al bij het oud papier deden.
In 2025 wordt het Fokke & Sukke. Dat wordt 100% zeker een beter jaar.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van yvovro

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.