Advertentie

A desolation called peace

0

Rank 8361 Gelezen 0 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 0 Favoriet 0 Recensies 0
Thrillers & Spanning   Topics 0
As a terrifying alien threat sweeps across the galaxy, their first battle is how to communicate. This book follows Arkady Martines incredible debut, &i>A Memory Called Empire&/i>, and is perfect for fans of Ann Leckie, John Scalzi and Becky Chambers. +


Genre
Sciencefiction & Fantasy , Thrillers & Spanning
Science fiction
Aantal pagina’s
400
Uitgeverij
Tor UK
Eerste editie
04 maart 2021
Laatste editie
04 maart 2021
ISBN
9781529001631


Boekinformatie wijzigen

Advertentie


Reacties op: A desolation called peace

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.