Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Campings waar je blij van wordt

In Campings waar je blij van wordt delen we 25 kindvriendelijke en sfeervolle campings in Nederland. Geen massale vijfsterrenparken, maar pareltjes in het bos, aan de kust of tussen de weilanden. Plekken waar de sfeer gemoedelijk is en waar je kinderen het fantastisch vinden. Waar ze kunnen spelen in de modderspeeltuin of zwemvijver en waar je niet kop-aan-kont staat met je buren. Bij de één haal je een fijne koffie-to-go met zelfgebakken appeltaart, bij de ander rooster je marshmallows op je eigen vuurtje.

Kortom: campings waar je blij van wordt.

In dit boek lees je waarom deze campings zo leuk zijn en wat er te doen is voor kinderen. Getipt door gezinnen die er zelf zijn geweest. Bovendien ontdek je de leukste speelbossen, kindvriendelijke wandelingen en andere uitjes in de omgeving.

Van de makers van Kleine Globetrotter Magazine

Campings waar je blij van wordt is een uitgave van de makers van Kleine Globetrotter Magazine. Een tijdschrift over reizen met kinderen. Je leest er persoonlijke verhalen van ouders die met hun gezin de wereld ontdekken. Van pareltjes dicht bij huis tot verre reizen buiten Europa. We hebben het over de mooie kanten van reizen, maar ook over de minder fijne situaties die voor elke ouder herkenbaar zijn. Zoals een peuter met een driftbui midden in de Franse supermarkt of een baby die door een jetlag de hele vakantie uit zijn doen is. Kleine Globetrotter Magazine is een must read voor reislustige ouders.

https://kleineglobetrotter.nl

Toon details

Schrijf een recensie

Is Campings waar je blij van wordt het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Campings waar je blij van wordt

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.