Caraval

Hebban Rank 1231 Feelgood Young Adult Kind & Jeugd

Caraval, het eerste deel van Stephanie Garbers razend populaire YA-serie over de zussen Scarlett en Donatella, is nu leverbaar als paperback met een prachtig, bedrukt boekblok. Tot deze serie behoren ook: Meester Legende (deel 2) en Finale (deel 3), en de Caraval-novelle Het spektakel.

De zussen Scarlett en Donatella ontvluchten uit angst voor hun wrede vader het kleine, afgelegen eiland waar ze wonen. Ze worden daarbij geholpen door de o zo verleidelijke maar onuitstaanbare Julian. Ze komen terecht op Dromeneiland, waar de jaarlijkse voorstelling van Caraval wordt gehouden. Het publiek speelt mee in een dodelijk spel en moet achterhalen wat fantasie is en wat echt. Vlak na aankomst op het eiland verdwijnt Donatella, en Scarlett kan maar aan één ding denken: haar zus terugvinden voor de boosaardige meester van Caraval haar vindt en er doden vallen.

Caraval belandde in binnen- en buitenland op de vele bestsellerlijsten en eindejaarslijstjes, en scoorde menig 4- en 5-sterrenrecensies. Ook in Nederland zijn lezeressen laaiend enthousiast over Garbers serie vol romantiek, intriges en spannende wendingen. Dit is dé YA waar lezers naar snakken.

‘Dit boek is echt waanzinnig!’
Chinouk Thijssen, auteur van Gegijzeld en To Lie For

Uitgeverij
Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij
Imprint
Luitingh Sijthoff
Uitgegeven als
Hardcover • Paperback
Eerste editie
28-09-2016
Laatste editie
11-09-2024
ISBN
9789021022703 • 9789021028644 • 9789021049335 • 9789024571048 • 9789041715043
Aantal pagina's
400
Serie
Caraval
Seriedeel
1
Taal
Nederlands
Hoogste positie Hebban Rank 1231

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht