Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Coming out

Dagelijks komen er mensen uit de kast: jongeren, ouderen, mannen, vrouwen. Vrienden en familie hebben het - soms ongewild - ondergaan. Maar een coming-out gaat voor een groot stuk niet over de ander. Coming-out gaat voornamelijk over jezelf. Over zijn wie je werkelijk bent. En worden wie je bent betekent: doen wat nodig is om gelukkig te worden. Coming-out is een boek geworden vol uiteenlopende verhalen van diverse mensen, geïllustreerd met pure foto's. De verhalen zijn open en eerlijk, gevoelig en kwetsbaar, soms luchtig en grappig, soms zwaar en dramatisch, of bijzonder en onverwacht. Want ieder heeft zijn eigen verhaal over het moment waarop hij of zij opkwam voor zichzelf en zei: dit ben ik.

Toon details

Schrijf een recensie

Is Coming out het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Terwijl Emmy probeert de raadsels op te lossen die door twee verdwenen tienermeisjes zijn achtergelaten, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Elke tiener heeft geheimen, maar wie zou ervoor willen moorden?

Twee zussen groeien op in de meedogenloos snel veranderende miljoenenstad Singapore met de hoge verwachtingen van hun moeder. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

Reageren op Coming out

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.