De diamant in jezelf

Zien wat er altijd is

Non-Fictie

‘Ik nodig je uit om te stoppen met alles wat je van de waarheid weghaalt, zodat je rechtstreeks en uit eigen ervaring de diamant die in jou leeft kunt ontdekken.’ Met deze woorden trekt Gangaji je haar boek in om je vast te houden tot en met de laatste bladzijde.

Stapje voor stapje, gedachte na gedachte, laat Gangaji je zien hoe je je rusteloze geest stil laat worden, zodat je de oneindig diepe rust en vrijheid die daaronder ligt kunt ervaren. De diamant in jezelf bestaat uit 55 korte teksten; beschouwingen en inzichten die je dierbaar worden en je telkens opnieuw boeien en verrijken.

Door het hele boek heen stelt Gangaji je vragen die aanzetten tot oprecht, diepgaand zelfonderzoek. Want, zo zegt zij: ‘Rechtstreeks zelfonderzoek is de sleutel tot ware vrijheid.’ Ben je bereid om even te stoppen met alles? Om stil te zijn in dit moment? Dan ben je op weg naar de ontdekking dat alles waar je je hele leven lang al naar op zoek bent te vinden is in het hier en Nu.

Uitgeverij
VBK Media
Imprint
AnkhHermes, Uitgeverij
Uitgegeven als
Paperback • Ebook • Audioboek
Eerste editie
25-01-2019
Laatste editie
29-01-2019
Vertaald door
Karin van Grieken
ISBN
9789020215526 • 9789020215533 • 9789020219371
Aantal pagina's
224
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht