De dochter van de apotheker
STEUN JE BOEKHANDEL
Koop je boeken bij je lokale boekhandel.
Volg je favoriete boekhandel nu ook op Hebban.

Log in om je boekhandel te kiezen
5 14 4 17 3 3 2 0 1 0

De dochter van de apotheker

34

Rank 98 Gelezen 37 Aan het lezen 8 Wil ik lezen 155 Favoriet 3 Recensies 8
Feelgood   Topics 0

Wervelende historische romance voor de lezers van Corina Bomann en Marie Lamballe.
Keulen, 1838. Anna Sophia houdt ervan om haar vader te helpen in de apotheek. En ze is trots op haar eigen recept: heerlijke keelsnoepjes. Wanneer de apothekersleerling August haar het hof maakt, lijkt ook haar toekomst rooskleurig. Ze zal met hem trouwen en hij zal de apotheek overnemen. Maar dan krijgt haar vader een mysterieuze ziekte, en begint August zich steeds vreemder te gedragen. Heeft hij misschien iets met de toestand van haar vader te maken? Tegelijkertijd keert banketbakker Franz Stollwerck terug van zijn reis door Europa. Hij is al van kinds af aan verliefd op haar en doet haar nu een huwelijksaanzoek. Anna Sophia zal een moeilijke keuze moeten maken.
De dochter van de apotheker is het eerste deel in de Chocolade Dynastie: een onvergetelijke familiesaga, vol liefde, jaloezie, vriendschap en verraad. En overheerlijke chocolade...

+


Genre
Feelgood
Vertaalde literaire roman, novelle
Serie
De chocoladedynastie (1)
Vertaald door
Sylvia Wevers
Aantal pagina’s
480
Uitgeverij
Oceaan
Eerste editie
14 juni 2022
Laatste editie
16 juni 2022
ISBN
9789046829516 , 9789046829523


Boekinformatie wijzigen
2 keer bewerkt, laatste bewerking door Lise10
Rapporteer deze bijdrage


Recensies (8)

Meer recensies

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Reacties op: De dochter van de apotheker

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.