Meer dan 5,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

De dochter van de apotheker

Wervelende historische romance voor de lezers van Corina Bomann en Marie Lamballe.
Keulen, 1838. Anna Sophia houdt ervan om haar vader te helpen in de apotheek. En ze is trots op haar eigen recept: heerlijke keelsnoepjes. Wanneer de apothekersleerling August haar het hof maakt, lijkt ook haar toekomst rooskleurig. Ze zal met hem trouwen en hij zal de apotheek overnemen. Maar dan krijgt haar vader een mysterieuze ziekte, en begint August zich steeds vreemder te gedragen. Heeft hij misschien iets met de toestand van haar vader te maken? Tegelijkertijd keert banketbakker Franz Stollwerck terug van zijn reis door Europa. Hij is al van kinds af aan verliefd op haar en doet haar nu een huwelijksaanzoek. Anna Sophia zal een moeilijke keuze moeten maken.
De dochter van de apotheker is het eerste deel in de Chocolade Dynastie: een onvergetelijke familiesaga, vol liefde, jaloezie, vriendschap en verraad. En overheerlijke chocolade...

Toon details

Redactionele recensie

Recensies (17)

Meer recensies

Schrijf een recensie

Is De dochter van de apotheker het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Reageren op De dochter van de apotheker

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.