De dochter van de klokkenmaker
STEUN JE BOEKHANDEL
Koop je boeken bij je lokale boekhandel.
Volg je favoriete boekhandel nu ook op Hebban.

Log in om je boekhandel te kiezen
5 23 4 63 3 51 2 22 1 17

De dochter van de klokkenmaker

176

Rank 1952 Gelezen 199 Aan het lezen 14 Wil ik lezen 222 Favoriet 4 Recensies 11
Literatuur & Romans Artikelen 1 Lijsten 1 Spots 6   Topics 0

Eindelijk weer een nieuw boek van de auteur van Aan de rand van het meer

Voor de lezers van Santa Montefiore en Kristin Hannah

Een groep jonge, veelbelovende kunstenaars onder leiding van de charismatische Edward Radcliffe, neemt in de -zomer van 1862 haar intrek in een prachtig landhuis aan de oever van de Theems in Oxfordshire. Ze zijn van plan zich een zomer lang onder te dompelen in creativiteit en inspiratie. Maar aan het eind van die zomer is een van hen dood, een van hen verdwenen en een onbetaalbaar erfstuk gestolen.

Meer dan honderdvijftig jaar later vindt Elodie Winslow een leren tas met daarin de foto van een mooie jonge vrouw in victoriaanse kleding, en een tekening van een prachtig huis in de bocht van een rivier. Elodie herkent het huis van een sprookje dat haar moeder haar altijd vertelde toen ze klein was, maar haar oom, haar enige nog levende familielid, wil niets zeggen als hij de foto van de vrouw ziet.

Wat is er al die jaren geleden gebeurd in dat schitterende huis? En waarom voelt Elodie zich zo geroepen het mysterie te ontrafelen?

De pers over de boeken van Kate Morton

‘Een spannend en boeiend verhaal, vol mysteries.’ NBD Biblion

‘Het is een zeer ontroerend en aangrijpend verhaal.’ Hebban.nl

‘Een boek om ’s nachts bij kaarslicht te verslinden.’ Boek

+


Genre
Literatuur & Romans
Historische roman (populair)
Vertaalde literaire roman, novelle
Vertaald door
William Oostendorp Joost van der Meer
Aantal pagina’s
544
Uitgeverij
Boekerij
Eerste editie
02 oktober 2018
Laatste editie
09 oktober 2018
ISBN
9789402311662 , 9789022572573 , 9789022589458




Boekinformatie wijzigen
1 keer bewerkt, laatste bewerking door Hebban lezer
Rapporteer deze bijdrage


Recensies (11)

Keuze van de redactie
Marieke Scheers Hebban Recensent

Het mysterie van Birchwood Manor

door: Marieke Scheers 1 like

De Australische bestsellerauteur Kate Morton (1976) studeerde Speech and Drama aan het Trinity College in Londen en deed een zomercursus Shakespeare aan de Royal Academy of Dramatic Art. Tijdens haar werk als actrice voltooide ze haar Master in English Literature. Toen pas realiseerde ze zich dat...

Meer recensies

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Reacties op: De dochter van de klokkenmaker

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.

Gesponsorde boeken