Advertentie

De duik

65
Rank 967 Gelezen 74 Aan het lezen 1 Wil ik lezen 146 Favoriet 2 Recensies 8
Thrillers & Spanning Artikelen 1 Spots 2 Top25's 1   Topics 0

Als je één simpele keuze kon maken die je leven voor altijd zou veranderen, wat zou je dan doen? Een schokkende ontdekking tijdens een paradijselijke reis zet het leven van een perfect paar compleet op zijn kop.

Een spannend psychologisch thrillerdebuut voor liefhebbers van Ruth Ware, Paula Hawkins en Shari Lapena.


Erin is een documentairemaker die op het punt staat door te breken. Haar man Mark is een knappe investeringsbankier met grote plannen. Om hun liefde te vieren gaan ze op een romantische reis naar het tropische eiland Bora Bora, waar ze genieten van de zon, het strand en elkaar. Maar dan, als ze gaan duiken in de helderblauwe zee, vinden ze iets in het water...

Het stel staat voor een gevaarlijke keuze: vertellen ze wat ze gevonden hebben of bewaren ze hun geheim? Als niemand anders ervan weet, kan er niets misgaan, toch? Hun beslissing brengt een verwoestende reeks gebeurtenissen op gang...

Genre
Thrillers & Spanning
Vertaald door
Ireen Niessen
Aantal pagina’s
373
Uitgeverij
Karakter Uitgevers B.V.
Laatste editie
15 februari 2019
ISBN
9789045216232 , 9789045216331
+



Boekinformatie wijzigen
2 keer bewerkt, laatste bewerking door Esther Jansen
Rapporteer deze bijdrage
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Bestel dit boek bij Libris.nl Bestel het boek vanaf € 19,99 Bestel het e-book € 7,99
E-book prijsvergelijker

Andere media

VN:

Artikelen over De duik

6x een spannende zomervakantie
25 juli 2019 6 reacties
  Meer artikelen

Door lezers

Thriller Club / De 40ste Detective en Thriller Gids onder de loep
19 juni 2019 14 reacties
Thriller Club / Thrillers februari 2019
01 februari 2019 94 reacties
  Meer artikelen

Hebban recensie

    Christine Bols Hebban Recensent

Schoenmaker blijf bij je leest

door Christine Bols op 27-03-2019

Erin maakt een documentaire over gevangenen tijdens hun verblijf in de gevangenis en na hun vrijlating. Ze is verloofd met Mark, een bankier met een riant inkomen, maar die nu zijn job verloor omwille van de commotie rond Brexit. Hoewel hun financiële toestand nu niet meer zo rooskleurig is, besluiten ze toch te trouwen en op huwelijksreis te gaan naar Bora Bora. Op het idyllische eiland vergeten...


Lezersrecensies (7)

De verkeerde keuze kan je leven veranderen...

door: Ineke2202 1 like
Erin en Mark hebben het goed voor elkaar, ze hebben een geweldige relatie, elk hebben ze hun droomjob en ze staan op het punt van trouwen. Dan raakt Mark zijn job kwijt en op hun tropische huwelijksreis naar Bora Bora moeten ze enkele keuzes maken. Welke richting ze kiezen gaat de rest van hun...
ebook

De duik dompelt je gedeeltelijk onder

door: Rutger Steenbergen 1 like
Gelezen naar aanleiding van een positieve beoordeling in de VN Thrillergids. Het verhaal is spannend en bouwt goed op, maar is soms wat onevenwichtig. Bijvoorbeeld in de lange aanloop naar de bruiloft. Dit had best korter gekund. Het scherpe en soms egoïstische randje van de hoofdpersoon is...
ebook

De duik is een fris debuut met duistere kanten!

door: Annette Overvoorde 1 like
3,5 sterren voor dit debuut! Catherine Steadman (1987) is bekend uit onder andere Downton Abbey, waar zij als actrice in speelde. Daarnaast speelde zij in veel meer producties. Ze komt uit London. De duik is haar debuut. In het Engels heet dit boek "Something in the water" En dat debuut is haar...

Weer zo'n boek die zo snel mogelijk uitgelezen moet worden!

door: Carla Kooijman 1 like
Inhoud:Het kan raar lopen tijdens een huwelijksreis, daarover kunnen Erin en haar man Mark meepraten! Het verliefde stel gaat naar Bora Bora op huwelijksreis. Mark heeft Erin overtuigd om daarop dat mooie tropische eiland te gaan duiken. Erin overwint haar angst, samen met Mark durft ze het aan. ...
ebook

Beetje tegenvallend

door: EMBV 1 like
De Duik is de debuutroman van Catherine Steadman. Het boek wordt een psychologische thriller genoemd. De hoofdpersonen vinden tijdens het duiken iets in het water. Het begin van beslissingen en daden waarbij je je hoofd schudt ( met name de beslissingen van Erin). Als lezer moet blijf je worstelen...

Orginele en spannende thriller

door: Bianca (Bookalicious Journey) 1 like
De duik begint meteen al spannend in het eerste hoofdstuk. Hoofdpersoon Erin is namelijk bezig met het graven van een graf. Nou dan is je interesse meteen gewekt natuurlijk. Vervolgens gaat het verhaal na het eerste hoofdstuk een aantal maanden terug waardoor je langzaamaan te weten komt hoe de...
ebook

Luxueuze huwelijksreis met een donkere kant

door: Evelyne cathoir 1 like
Catherine Steadman is een actrice en schrijver, bekend van Downton Abbey (2010).  “De duik” is haar debuutroman. “Heb je je ooit afgevraagd hoe lang het duurt om een ​​graf te graven? Ik vraag me niet langer af. Het vergt een leeftijd. Hoe lang je ook denkt dat het duurt, verdubbel...

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook