Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

De kunst van het snoeien

Marcel Vossen (Provinciaal Eredicteur Agentschap voor Natuur en Bos), is de bezieler van de gerenomeerde De Museumtuin van Gaasbeek.
Deze tuin van absoluut topniveau werd uitgebouwd naar het voorbeeld van een kasteeltuin in de 19e eeuw. Een sterk staaltje levend cultureel erfgoed. De absolute blikvanger van de Museumtuin is de unieke collectie fruitbomen in leivormen.
In het boek 'de kunst van het snoeien' geeft Marcel Vossen op een inzichtelijke manier een inkijk in de diverse snoeivormen, specificaties per fruitsoort, de tips-en-tricks voor gebruik in uw eigen tuin.
Hij is een wereldautoriteit op het gebied van snoeien en zetelt in tal van internationale jury's.
Toon details

Schrijf een recensie

Is De kunst van het snoeien het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Een Nederlander en een Française, twee talen, twee culturen. Twee werelden. Een arts en een studente kunstgeschiedenis. Louter tegenstellingen, maar één grote liefde. Groot genoeg?

Als rechercheur Emmy Clifton de verdwijning van twee tienermeisjes onderzoekt, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op De kunst van het snoeien

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.