Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Een tijdreis door Belgie

Een origineel boek dat doet glimlachen van herkenning of van bevreemdend exotisme. Een tijdreis die begint aan de vooravond van de Slag bij Waterloo, dat zou uitgroeien tot dé toeristische attractie van België, tot een reisverslag uit 1914 (!) over de eerste verwoestingen van WO I.
Een unieke verzameling fragmenten van grote literaire kleppers als Victor Hugo en Stefan Zweig én vergeten schrijvers als de populaire 'chicklit'- schrijfster Adeline Trafton of de laatste koning van Hawaï.
De verhalen verrassen door de visie die ze geven op België: amusant, controversieel, onverwacht lyrisch of heerlijk ironisch. Ze zijn ook vandaag nog opvallend lezenswaardig.
Samengesteld en ingeleid door Peter Jacobs en mooi geïllustreerd met authentieke, oude gravures.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Een tijdreis door Belgie het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Matthew’s vriend wordt door een stalker bedreigd. Als er meerdere moorden worden gepleegd, lijken deze met dezelfde stalker verband te houden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Een tijdreis door Belgie

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.