Een verdomd goede jeugdschrijfster & andere verhalen

Koenraad Goudeseune, dichter en romanschrijver, verkent in deze verhalenbundel in zijn rauwe, karakteristieke stijl de worsteling van de schrijver en de soms moeizame dialoog tussen auteur en lezer.
Autobiografisch, maar niet waargebeurd. Een vrouw kijkt met onbegrip naar hoe haar man faalt als auteur, een taxichauffeur krijgt een bijna eindeloze stroom klanten maar nauwelijks een woord op papier, en een schrijver die het werk van een mindere zielsverwant nakijkt, legt het aan met diens vrouw-een verdomd goede jeugdschrijfster.

Koenraad Goudeseune werd in 1965 te Ieper geboren. Hij schreef eerder de dichtbundels Dichters na mij, Atletiek van snijbloemen, Dat zij mij leest, Zen uit eigen werk en Het probleem met mensen die naar zee gaan. Daarnaast schreef hij ook enkele brievenromans en verhalenbundels. Hij werkt als taxichauffeur.

Uitgeverij
Vrije Uitgevers, De
Uitgegeven als
Paperback
Eerste editie
30-01-2015
Laatste editie
01-02-2015
ISBN
9789491717192
Aantal pagina's
259
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht