Meer dan 7,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Faudt Nieuws

Jan Nelis is art director van De Tijd en dat is niet om mee te lachen. Daarom schiep hij in de krant zijn eigen rubriek.

Faudt Nieuws is een hedendaags beeldenstormpje als wrang-vrolijk verzet tegen de ernst. Titels uit kranten en nieuwssites worden omgebouwd tot spotfoto’s. Bewerkt met digitale scalpels en voorzien van de juiste tekstballonnen illustreren ze de absurditeit van de realiteit.

Omdat tussen ‘serieus’ en ‘nemen’ vaker ‘bij de neus’ zou moeten staan, passeert iedereen de revue: koningshuizen,
politici, topsporters, entertainers, tandartsen, ruimtevaarders, huisdieren. En Siegfried Bracke.

Dit boek is een selecte bundeling van de spotfoto’s uit Faudt Nieuws. En een logische opstap naar de Vlaamse canon.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Faudt Nieuws het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Eén wens. Twee levens. Een onvergetelijke vriendschap. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Een hilarische en spannende donkere romcom met een bloederig randje.

In Broers laat Carolijn Visser via haar familieverhaal zien hoe kunstenaars de behoudende naoorlogse sfeer doorbraken. Lees hier over het Mezza Boek van de Maand.

Reageren op Faudt Nieuws

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.