Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

De man en het hout 2.0

Deze compleet herziene editie is verrijkt met nieuw beeld en geactualiseerd met talloze tips van lezers en deskundigen wereldwijd. In deels uitgebreide, deels geheel nieuwe hoofdstukken besteedt Mytting aandacht aan onder andere milieuvriendelijk stoken, Sámi-kampvuurtradities, de ziel van de houthakker, en het nut van brandhout in noodsituaties. De man en het hout 2.0: nóg onmisbaarder dan ooit tevoren.
Toon details

Schrijf een recensie

Is De man en het hout 2.0 het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Madison is de perfecte vrouw, met het perfecte gezin en het perfecte leven waar iedereen van droomt. Alleen is het één grote leugen... Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op De man en het hout 2.0

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.