Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Fietsend door de Himalaya

Een 1100 kilometer lange fietstocht door een van de spectaculairste berggebieden ter wereld: de Indiase Himalaya in het politiekgevoelige grensgebied met Tibet. Vanaf Shimla, de oude zomerhoofdstad van de Britten, via de minder bekende regio’s Kinnaur, Spiti en Lahaul, over ruim 5.000 meter hoge passen naar de hooggebergtewoestijn Ladakh.
Myra de Rooy fietst door uitdagend terrein; op grote hoogte over slechte wegen en met het risico van steenslag. De adembenemende vergezichten en de bijzondere ontmoetingen met de lokale bevolking maken deze tocht onvergetelijk.

'Fietsend door de Himalaya' verweeft avontuur met inspirerende verhalen van de gastvrije bergbevolking in een imponerende bergwereld én de ervaring om door een uitgestrekt, leeg en wild landschap te fietsen.

Toon details

Recensies (1)

Schrijf een recensie

Is Fietsend door de Himalaya het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Reageren op Fietsend door de Himalaya

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.