Hokkai – De smaak van Japan in IJmuiden

Het collector’s item met recepten, achtergronden, persoonlijke verhalen, fotografie, manga, calligrafie en video’s.

Dit boek gaat over het eten dat elke dag gegeten wordt door miljoenen bouwvakkers, politici, scholieren, ouderen, zakenlui en huismoeders: katei-ryori, de Japanse thuiskeuken. Gerechten die je gemakkelijk zelf maakt met ingrediënten die je gewoon hier kunt kopen.

Tussen de recepten door nemen we je mee op culinaire ontdekkingstocht langs de hoekstenen van de Japanse eetcultuur met vette verhalen, spetterende fotografie en zinderende film.

Hokkai is sinds 1993 een begrip in de haven van IJmuiden. Japanners in heel Europa voelen zich weer even thuis dankzij de bijzondere visproducten die het bedrijf bij hen bezorgt. In het restaurant Hokkai Kitchen maken ook Nederlanders kennis met de echte Japanse eetcultuur.

Uitgeverij
NBC - Hokkai
Uitgegeven als
Hardcover
Eerste editie
01-03-2024
Laatste editie
01-03-2024
ISBN
9789090379432 • 9789090379449
Aantal pagina's
200
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht