Hoogzomer
STEUN JE BOEKHANDEL
Koop je boeken bij je lokale boekhandel.
Volg je favoriete boekhandel nu ook op Hebban.

Log in om je boekhandel te kiezen
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0

Hoogzomer

0

Gelezen 0 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 0 Favoriet 0 Recensies 0
Thrillers & Spanning   Topics 0
Geweldige Scandinavische thriller, voor de lezers van Lars Kepler en Jussi Adler-Olsen.
Inspecteur Martin Juncker is verbitterd over zijn degradatie naar een klein politiebureau in het saaie provinciestadje Sandsted. Maar heel lang heeft hij niet om daarbij stil te staan, aangezien er een advocaat vermoord wordt in het stadspark en híj het onderzoek moet leiden.
In Kopenhagen onderzoekt journaliste Charlotte Junckersen een anonieme tip: de terroristische aanslag die een paar maanden eerder plaatsvond, had wellicht voorkomen kunnen worden. Haar man, Martin Juncker, weigert zich erover uit te laten uit angst dat hun levens in gevaar komen. Rechercheur Signe Kristiansen, Junckers voormalige partner, is wel bereid om de zaak verder te onderzoeken, maar heeft haar handen vol aan enkele privézaken. Als er echter een onthoofd lichaam wordt aangetroffen en er een verband lijkt te zijn met de aanslag, bijt Signe zich alsnog vast in het onderzoek. Het was al warm in Kopenhagen, maar de zomer wordt nog broeieriger…
'Een Scandi-thriller zoals een Scandi-thriller moet zijn.' VN Detective en Thrillergids ****
'De plots van Faber en Pedersen mogen er zijn. Het duo weet verhaallijnen behendig te vervlechten. (...) Faber en Pedersen lijken over het gereedschap en de energie te beschikken voor een fijne reeks.' NRC Handelsblad ****
'Het is nogal een opgave om een thrillerdebuut dat wereldwijd in de vijf sterren-categorie is gevallen te evenaren. En toch is dat gelukt!' De Telegraaf *****
Winnaar van de Krimimessen publiekprijs 2021
+


Genre
Thrillers & Spanning
Literaire thriller
Aantal pagina’s
400
Uitgeverij
Harpercollins
Eerste editie
20 april 2022
Laatste editie
20 april 2022
ISBN
9789402709643


Boekinformatie wijzigen



Reacties op: Hoogzomer

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.

Gesponsorde boeken