Ik verf tot ik sterf

en 343 andere 'slechte' slogans

Non-Fictie

Bij een bedrijfs- of reclameslogan is de scheidslijn tussen 'tenenkrommend slecht' en 'stiekem best grappig' flinterdun. Wat denkt u bijvoorbeeld van de Engelstalige slogan It's de Cock that makes the man van herenmodezaak Jan de Cock uit Tilburg? Of een alzheimercafé dat adverteert met de leus Vergeet niet te komen? Een kinderdagverblijf heeft als slagzin Uw kind, ook ons een zorg en aannemersbedrijf Braak gaat voor Sinterklaasrijm met Een timmer timmert, een tandarts boort, maar wij zitten lekker in Velsen Noord.

Afgelopen vijf jaar hebben we meer dan 800 'slechte' slogans verzameld, elke dag komen er nieuwe bij. Maar hoe slecht zijn deze slogans eigenlijk, zijn ze soms ook niet heel grappig, creatief, aansprekend en effectief als ze leiden tot uitgebreide media-aandacht en meer klandizie?

In dit boekje geven we de opvallendste voorbeelden van de site slechteslogans.nl en de 'gelukkige' winnaars van de jaarverkiezing van de slechtste slogan van Nederland. We geven insights, achtergronden, en vooral heel veel slogans (afwisselend in tekst en in beeld). Zijn deze slogans echt zo erg? Oordeelt u zelf. En geniet.

Uitgeverij
Amsterdam University Press
Imprint
AUP
Uitgegeven als
Ebook
Eerste editie
30-05-2017
Laatste editie
30-05-2017
ISBN
9789048534944 • 9789048534951
Aantal pagina's
112
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht