Kikkermuziek
STEUN JE BOEKHANDEL
Koop je boeken bij je lokale boekhandel.
Volg je favoriete boekhandel nu ook op Hebban.

Log in om je boekhandel te kiezen
5 2 4 7 3 6 2 2 1 0

Kikkermuziek

17

Gelezen 19 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 11 Favoriet 1 Recensies 1
Literatuur & Romans   Topics 0
Zomer 1876: San Francisco is in de greep van een ongekende hittegolf en een pokkenepidemie. Door het raam van een saloon wordt een jonge vrouw doodgeschoten, Jenny Bonnet. Haar vriendin Blanche Beunon, een Franse revuedanseres, zet alles op alles om Jenny s moordenaar voor het gerecht te brengen - als hij haar tenminste niet eerder te pakken krijgt.
Maar wanneer Blanche probeert de feiten boven tafel te krijgen, blijkt het leven van Jenny veel duisterder dan het in eerste instantie leek. Er ontspint zich een verhaal over bohemiens en vrije liefde; over jaloerse mannen en ijzige vrouwen, en over beschadigde kinderen.

Kikkermuziek is een filmische, prikkelende, duistere roman voor de lezers van Sarah Waters, Kate Atkinson en Hilary Mantel.
+


Genre
Literatuur & Romans
Vertaalde literaire roman, novelle
Aantal pagina’s
432
Uitgeverij
Atlas Contact
Eerste editie
10 oktober 2014
Laatste editie
16 oktober 2014
ISBN
9789025444020 , 9789025444365


Boekinformatie wijzigen


Recensies (1)

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Reacties op: Kikkermuziek

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.

Gesponsorde boeken