Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Langs Europa

In Langs Europa vertelt Clemens Kok op aanstekelijke wijze waarom het zo leuk is om met een kleine boot langs de kusten van Europa te scharrelen - hij gaf er zelfs een degelijk lerarenbestaan voor op. Gaat het in de eerste hoofdstukken nog allemaal mis, gaandeweg wordt het kustschuimen tot kunst verheven. Op zeil, wandelend en fietsend worden de Europese kusten verkend en in een historisch perspectief geplaatst. Of vanuit de kroeg beschreven:

'Het havencafé is a bit rough. Een yank in een hawaïhemd riskeert zijn leven als hij de onwillige meute Schotten op de foto wil zetten en ze Aaa-y-e wil laten zeggen. Een dronken waggelaar steekt met een grote zwaai zijn middelvinger in de lucht als de camera klikt.'

De reis gaat verder naar Engeland en Ierland; de auteur beklimt de hoogste bergen van Schotland, Ierland, Ulster en Wales. Daarna draait de kompasnaald zuidwaarts, langs de kapen van Bretagne naar Noord-Spanje en de binnenwateren van Frankrijk.

Toon details

Schrijf een recensie

Is Langs Europa het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Langs Europa

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.